Spread the love

Alena Antalová Děti;- Alena Antalová, divadelní a televizní herečka oceněná Thálií, která se proslavila především rolemi v muzikálech Městského divadla v Brně a populárním televizním seriálu Etnické humoresky, v rozhovoru pro Svět homeopatie odpovídá na několik otázek ze Světa homeopatie. čtenáři.

Alena Antalová Děti
Alena Antalová Děti

Snažím se všechny problémy vyřešit co nejpřirozenějším, nenásilným a nechemickým způsobem. Věřím, že máte pravdu, a musím uznat, že se nám v tomto ohledu docela daří. Samozřejmě máme naši úžasnou paní doktorku, která je shodou okolností dětská lékařka, ale naštěstí ji nemusíme příliš zatěžovat.

Mnoho dětí naopak o letošních Vánocích takové štěstí mít nemusí, a proto jsme se zeptali, proč se Alena Antalová zajímá o Klokánka a proč podporuje iniciativu Strom splněných přání. “Věřím, že to dává smysl vzhledem k okolnostem, do kterých je Klokánek postavil. I když je jejich osud děsivý, jsem si jistý, že se dá vyřešit slušným způsobem.

Přinejmenším takové okolnosti: „Těch mladíků v Klokánku mi není líto, myslím, že jsou to výborní herci v hororovém žánru a věřím, že každé dítě, které má dnes problémy, by mělo mít přinejmenším takové okolností,“ pokračuje herečka s tím, že v Brně je situace podobná. Do 20. prosince si můžete vyzvednout vánoční přání pro Olympii a zakoupit dárek pro opuštěné dítě, který jim pod stromečkem nepochybně udělá radost.

A co by Alena Antalová vzkázala našim čtenářům, když s nimi vstoupíme do nového roku? Tehdy jsme na to jen upozornili. Budou šťastní, protože lidé kolem nich budou také šťastní a my všichni budeme kolem, pokud budou šťastní. Vše začíná srdcem každého z nás. “Přeji jim hodně štěstí.”

Alena Antalová Děti
Alena Antalová Děti

S námi všemi komunikuji v zájmu zdraví našeho homeopata, který je schopen nám pomoci a poradit v každé situaci. Dokáže odhalit nerovnováhu v těle nebo na duchu na mnohem jemnější úrovni a v důsledku toho se nemoc nemusí vůbec projevit. Když v důsledku čehokoli onemocníte, je příliš pozdě situaci zvrátit.

Kromě homeopatie využíváme homeopatii, bylinné čaje, Bachovy esence, přírodní doplňky stravy a další doplňkové a alternativní terapie. Mají pouze příchuť a ta nás uspává a léčí zároveň.

Mnoho jejích kolegů – herců – bylo kdysi středem pozornosti na základní škole a seznam jejich hrozeb by zaplnil mnoho stránek, kdyby byl vytištěn. Antal však taková nebyla, když byla ještě dítě. Introvert ve mně říká: “Nikdy jsem nebyl ani nejsem showman; jsem obrovský introvert.” Kdybyste nevěděli, kdo jsem, nehádali byste, že jsem profesionální herec.

Nádherná Ludmila ze série Etnické Humoresky se rozhodla nechat si provést laserovou liposukci bříška a boků, aby zeštíhlela. Nyní chápeme, proč se rozhodla pro tuto operaci a také kde ji nechala udělat!

Alena Antalová Děti
Alena Antalová Děti

Takže to o mně není úplně přesné. Vzhledem k tomu, že jsem od mládí zpíval a vystupoval v mnoha podobách, stejně jako tanci, dostal jsem jako mladší uměleckou výuku. Jsem však opravdu bázlivý člověk,“ dodává herečka, kterou nejvíce proslavily role v televizních pořadech Pojiovna tst a Etnické humoresky.

By Waffle

%d bloggers like this: