Web Analytics Made Easy - Statcounter

Alena Antalová Děti

Spread the love

Alena Antalová Děti;- Alena Antalová, divadelní a televizní herečka oceněná Thálií, která se proslavila především rolemi v muzikálech Městského divadla v Brně a populárním televizním seriálu Etnické humoresky, v rozhovoru pro Svět homeopatie odpovídá na několik otázek ze Světa homeopatie. čtenáři.

Snažím se všechny problémy vyřešit co nejpřirozenějším, nenásilným a nechemickým způsobem. Věřím, že máte pravdu, a musím uznat, že se nám v tomto ohledu docela daří. Samozřejmě máme naši úžasnou paní doktorku, která je shodou okolností dětská lékařka, ale naštěstí ji nemusíme příliš zatěžovat.

Alena Antalová Děti
Alena Antalová Děti

Mnoho dětí naopak o letošních Vánocích takové štěstí mít nemusí, a proto jsme se zeptali, proč se Alena Antalová zajímá o Klokánka a proč podporuje iniciativu Strom splněných přání. “Věřím, že to dává smysl vzhledem k okolnostem, do kterých je Klokánek postavil. I když je jejich osud děsivý, jsem si jistý, že se dá vyřešit slušným způsobem.

Přinejmenším takové okolnosti: „Těch mladíků v Klokánku mi není líto, myslím, že jsou to výborní herci v hororovém žánru a věřím, že každé dítě, které má dnes problémy, by mělo mít přinejmenším takové okolností,“ pokračuje herečka s tím, že v Brně je situace podobná. Do 20. prosince si můžete vyzvednout vánoční přání pro Olympii a zakoupit dárek pro opuštěné dítě, který jim pod stromečkem nepochybně udělá radost.

A co by Alena Antalová vzkázala našim čtenářům, když s nimi vstoupíme do nového roku? Tehdy jsme na to jen upozornili. Budou šťastní, protože lidé kolem nich budou také šťastní a my všichni budeme kolem, pokud budou šťastní. Vše začíná srdcem každého z nás. “Přeji jim hodně štěstí.”

Alena Antalová Děti
Alena Antalová Děti

S námi všemi komunikuji v zájmu zdraví našeho homeopata, který je schopen nám pomoci a poradit v každé situaci. Dokáže odhalit nerovnováhu v těle nebo na duchu na mnohem jemnější úrovni a v důsledku toho se nemoc nemusí vůbec projevit. Když v důsledku čehokoli onemocníte, je příliš pozdě situaci zvrátit.

Kromě homeopatie využíváme homeopatii, bylinné čaje, Bachovy esence, přírodní doplňky stravy a další doplňkové a alternativní terapie. Mají pouze příchuť a ta nás uspává a léčí zároveň.

Mnoho jejích kolegů – herců – bylo kdysi středem pozornosti na základní škole a seznam jejich hrozeb by zaplnil mnoho stránek, kdyby byl vytištěn. Antal však taková nebyla, když byla ještě dítě. Introvert ve mně říká: “Nikdy jsem nebyl ani nejsem showman; jsem obrovský introvert.” Kdybyste nevěděli, kdo jsem, nehádali byste, že jsem profesionální herec.

Nádherná Ludmila ze série Etnické Humoresky se rozhodla nechat si provést laserovou liposukci bříška a boků, aby zeštíhlela. Nyní chápeme, proč se rozhodla pro tuto operaci a také kde ji nechala udělat!

Alena Antalová Děti
Alena Antalová Děti

Takže to o mně není úplně přesné. Vzhledem k tomu, že jsem od mládí zpíval a vystupoval v mnoha podobách, stejně jako tanci, dostal jsem jako mladší uměleckou výuku. Jsem však opravdu bázlivý člověk,“ dodává herečka, kterou nejvíce proslavily role v televizních pořadech Pojiovna tst a Etnické humoresky.

%d bloggers like this: