Spread the love

Heath Ledger Smrt;- V den 11. výročí jeho tragické smrti byl Heath Ledger, velký australský herec, který se proslavil svým výkonem v roli Jokera ve filmu “Rytíř temnot”, vzpomínán na svou práci. Den předtím, 4. dubna, by mu bylo 40 let.

Heath Ledger Smrt
Heath Ledger Smrt

Bohužel z toho nikdy nebyl nadšený, ale na vše, co po sobě ve filmovém průmyslu zanechal, se bude ještě dlouho vzpomínat. Podobně jako v jeho osobním životě, který byl plný nepříjemných událostí, sentimentů a potíží, je zde 14 děsivých pravd o herci, který nikdy nelitoval svých činů.

Podle Ellen Borakov, mluvčí lékařského týmu, smrt nebyla způsobena nadměrnou dávkou některého z léků, ale spíše “jejich kumulativním dopadem, když se užívaly dohromady.” Podle ní šlo o léky OxyContin, Valium, Xanax, Restoril a Unisom, které byly všechny pravidelně podávány.

Je tři čtvrtě na tři hodiny odpoledne 22. ledna 2008, když masérka Diana Wolozin (* 1962) vchází do domu amerického herce Michaela Douglase na Manhattanu v New Yorku. Tradiční masáž má začít ve tři hodiny, ale herec do tohoto psaní ještě nevyšel ze své ložnice.

Všimne si, že Wolozin je už trochu naštvaný, a zdá se jí, že to Ledger (1979–2008) musel na jednom z večírků ještě jednou vyhrotit. Nikoho nepřekvapí, když zjistí, že rád experimentuje s kokainem a někdy i heroinem. Na druhou stranu mu teď nepřetržitě zvoní telefon.

Wolozin v důsledku toho sebral odvahu jít do Heathovy ložnice. Když se ocitne tváří v tvář své bezvládné mrtvole, okamžitě si ve svých myšlenkách potvrdí své dřívější názory. Poté se rozhodne herce probudit tím, že mu připraví masážní stůl. Přes Heathova častá tvrzení, že Michelle byla jeho spřízněná duše, Michelle s ním ukončila svůj vztah.

Heath Ledger Smrt
Heath Ledger Smrt

Blondýnka, která byla podle zpráv známá díky pubertálnímu seriálu Dawson’s World a životopisnému filmu Můj týden s Marilyn, nezvládla jeho neustálé excesy a jeho nechvalně proslulou nepředvídatelnost. Michelle nikdy nezůstala sama; byla dvakrát vdaná a jednou rozvedená a nyní je ve vztahu s divadelním režisérem Thomasem Kailem (42).

Ledger podruhé zemřel, když chodil s Mary-Kate Olsen (34), jedním ze slavných dvojčat z komediálního seriálu Plný dům, která byla v té době jeho přítelkyní. Později se znovu spojila s finančníkem Olivierem Sarkozym (51), mladším bratrem bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho, kterého dříve znala (65). Během loňského vrcholu propuknutí koronaviru však byli nuceni se rozvést v dlouhé soudní síni.

Předávkování, které způsobilo Ledgerovu smrt a které bylo objeveno v jeho newyorském sídle 22. ledna, už bylo s hercem spojeno. V místnosti, kde byl nalezen mrtvý, byla poblíž postele lahvička s tabletami. V bytě se podle výsledků policejního šetření nenacházely žádné nedovolené omamné látky.

Hercova rodina zjevně vyloučila, že by se zavázal i on. Heath Ledger, kterému je 28 let, kvůli nadměrnému pracovnímu vytížení již dříve tvrdil, že má potíže se spánkem. V důsledku toho bral léky, které mu podle zpráv zabraly sotva hodinu.

Heath Ledger Smrt
Heath Ledger Smrt

By Waffle

%d bloggers like this: