Spread the love

Malgorzata Kukula Wiek:- W ramach „Wstań, a więc weekend” show w TVN, Wagorzata Kukua może czytać doniesienia z różnych źródeł. Współczulnego reakcji publiczność wzmocnione przez specjalistę podejścia do rysunku, a także ciepło i humor. Spójrz na to, co wiemy o byciu przyjazny gospodarz.

Malgorzata Kukula Wiek
Malgorzata Kukula Wiek

Małgorzata Kukua uzyskał stopień licencjata w dziedzinie badań porównawczych, często zwany „Badań Literackich” z UJ. Po ukończeniu studiów w 2008 roku zdecydował się na karierę w mediach. To przez TVN, która zdobyła pracę, z którą jest związany w jakiś sposób. Jako badacz, ona postępowała do raportowania; ona nadzorowała „Na żywo Dzień” blok; a od 2014 roku została ona czyta serwisy informacyjne w ramach programu „Insert i wiedzieć” na głównej stronie internetowej stacji.

Prezenter podkreśla, że ​​docenia jego pracę, ale to nie jest konieczne, aby być wyświetlane na ścianach. On nie jest, a on nie ma ochoty być, sławna. On nie ma społecznej obecności mediów na Facebook czy Instagram.

Malgorzata Kukula Wiek
Malgorzata Kukula Wiek

„Nie jestem pewien, powinienem mieć stronę internetową, jak polityk,” mówi autor. Nie ma sposobu, wyobrażam sobie siebie w sytuacji, w której chciałbym być wymagane do robienia zdjęć przed show i ogłosić, że jestem blisko dzieje powietrzu. To nie jest coś czuję. Małgorzata Kukua wyraża swoje myśli.

Ona chce być dyrektorem własnego programu w przyszłości, ale wierzy, to zajmie wiele lat od czasu, kiedy nie jest jeszcze gotowy do odpowiedzialności. Ona fantazjuje o gospodarzem Linki o egzotycznych miejsc, które ona wcześniej odwiedzanych. Do tej pory tylko Indie i Nepal zostały naruszone.

Malgorzata Kukula Wiek

W każdej prezentacji, prezenter podkreśla jak reszta jest najważniejsze rzeczy dla niej. W 30 minut drzemki to wystarczające dla całego dnia. Bieganie, jazda na rolkach, i joga są wśród sportowych zajęć zechce. Ponadto bierze udział w maratonach. Nie jest to rodzaj pójść na imprezę. Małgorzata Kukua przyznaje, że ma problemy z jej życia społecznego, ponieważ ona będzie w kraju przez kolejne 20-21 lat.

Malgorzata Kukula Wiek

  • Jej zadaniem jest niezwykle istotne dla niej, a ona nie może pojąć, możliwość pojawienia się w widzeniu po niespokojnej nocy.
  • W każdym razie, występy w telewizji są czasami przerywane przez nieprzewidziane specjalności, co jest częstym tematem wśród nich.
  • Przyszło wiele razy, że inżynierowie programu skontaktował się z nią w środku nocy, by jej powiedzieć,
  • że coś się stało, a ona lub on potrzebny przyjść szybko,
  • ponieważ antena jest już gotowy do pracy o 3 rano i wizażystów mogłem” t obejmować wszystko.

Tych „między nami” są w szoku, ponieważ jesteśmy dokładnie takie same jak te „na zewnątrz” w powietrzu. Mamy gryzą się nawzajem, my żartować z siebie, a Marcin cieszy drażni mnie o coś, czego nie jestem w stanie osiągnąć. Mamy wyśmiać siebie i pokazać swoje umiejętności. Ja nawet wychodząc na pytanie, czy mamy już przekroczył granicę. Jednakże, jeśli szef nie nazwać, możliwe jest, że rzeczy nie będzie zbyt straszne. “-Magorzata wyraża siebie.

Malgorzata Kukula Wiek
Malgorzata Kukula Wiek

Małgorzata Kukua jest prezenter wiadomości dla TVN24 i TVN, między innymi kanałami. Jest elokwentny i nigdy nie trafia do wow. On po prostu ma informacji. Ponadto, jest on lubiany przez ogół społeczeństwa. Wielu młodych ludzi są pod wpływem tego i chcą pracować jako prezenterów telewizyjnych.

Jeśli chcemy być tak utalentowany jak Małgorzata Kukua, musimy nauczyć się pisać sprawozdania, które są zarówno intrygujące i wolne od błędów. Jest to szczególnie prawdziwe w audycji telewizyjnych na żywo, ponieważ nie ma wystarczająco dużo czasu, aby odzyskać zdjęcia między segmentami. Najbardziej nieoczekiwanych rzeczy może się zdarzyć w takich inicjatywach, pomimo faktu, że wszystko jest dobrze przygotowane. Kiedy goście popełniają błędy lub nie wykona, wykonawca musi zachować jego lub jej spokój i działać natychmiast, aby poprawić sytuację.

prezenterzy TV musi również być w stanie skutecznie rozmawiać w innym języku. Najczęściej używanym językiem jest angielski. Co więcej, to musi być dobrze znane wśród ogółu populacji. Poza tym, obecność fizyczna jest bardzo istotna. Oczywiście, nie ma poważne ograniczenia dotyczące atrakcyjności fizycznej, wagi, lub wysokość w miejscu. To wszystko jest o posiadanie schludny i estetyczny wygląd.

Marcin ebrowski, prezenter, to ktoś, poznała w pracy iz kim ona nawiązała współpracę w zespole rano weekend. Ludzie, którzy pracują jako prezenterów telewizyjnych musi dobrze mówić i mieć otwarty umysł. Opór stres, mający siłę w zarządzaniu gestów i ekspresji ciała, a także mające silne pamięci, spostrzegawczości i inteligencji, są niezwykle istotne cechy.

Każdy, kto aspiruje do kariery w telewizji powinni być świadomi, że często jest to zawód wymagający fizycznie. Prezenter jest często twarz pewnej stacji radiowej. Jako osoby publicznej, nie może sobie pozwolić, aby nawet najmniejsze ustępstwa. Ważne jest, aby pamiętać, że przedstawienie programów telewizyjnych nie jest jedyną rzeczą tha T prezenterzy robią. Ich praca zaczyna się znacznie wcześniej niż w przypadku innych.

Robiąc fryzury i kosmetyki, rozmawiając o punktach programu, lub oddając długie godziny podczas praktyki. Są to jedyne przedmioty w ich porządku obrad, które nie mogą ulec zmianie. Ważne jest, aby pamiętać, że prezenterzy, którzy zarządzają pokazem popołudniowym, rozpoczynają swój dzień w pęknięciu świtu. Podejmując decyzję o kontynuowaniu tej pracy, musimy rozważyć fakt, że będziemy mieć nieprzewidywalne godziny pracy. Na trasie do szczegółów ich nadawanych występów, nieoczekiwane incydenty są przechwytywane na wideotape.

By Waffle

%d bloggers like this: