Spread the love

Romy Schneider Dcera;- Romy nevyrůstala v jednoduchém a radostném prostředí. V důsledku rozvodu rodičů byla nucena nastoupit do internátní školy pro dívky. Její touhu stát se herečkou naopak podporovala celá její rodina včetně matky Magdy, která byla osobní oblíbenkyní Adolfa Hitlera.

Romy Schneider Dcera
Romy Schneider Dcera

Její ambice se nakonec naplnily, když byla půvabná Romka obsazena do filmu Sissi a dostala část jejího života. Ta se naopak již nepřála podílet se na úspěšném natáčení císařovnina životního příběhu. Její matka nedokázala dodržet své předsevzetí místo odmítnout a Rom byl nucen to přijmout.

Sarah Magdalena Biasini je francouzská herečka, která je dcerou herečky Roma Schneider a jejího druhého manžela Daniela Biasiniho, který je shodou okolností také jejím osobním tajemníkem.

Dívka s nádhernou tváří a zářivě zelenýma očima se narodila ve Vídni v roce 1938 a číslo osm se pro ni ukázalo být smrtící po zbytek jejího života. Dostala jméno Anna. Do svých jedenácti let vyrůstala v idylickém městečku Schönau am Königssee v Berchtesgadenských Alpách.

Zatímco hory a jezera byly úchvatně krásné, Magda Schneider a Wolf Albach, aspirující rodiče Retty, Magda Schneider a Wolf Albach-Retty se rozhodli opustit nemovitost se svými prarodiči, aby se mohli věnovat své herecké kariéře.

Romy Schneider Dcera
Romy Schneider Dcera

Později se začala identifikovat jako více Francouzka a začala být rozhořčena nad asociacemi svých rodičů s nacistickými vůdci. Šest let před svou smrtí poskytla Romy exkluzivní a velmi otevřený rozhovor známé německé novinářce a feministce Alici Schwarzerové, který vyšel v časopise Zeit.

Pásku zachránila a poprvé ji zveřejnila před několika dny v televizním dokumentu „Ein Abend mit Romy“ (Jeden večer s Romy pozn. red.), který uvedla německo-francouzská televize Arte and vysílané v Německu a Francii.

Nejprve studovala dějiny umění, poté divadlo a herectví na Strasberg Film and Theatre Institute v Los Angeles v USA a Actors’ Studio v New Yorku, než se usadila v New Yorku. Julie, dáma s tajemstvím, byla francouzská minisérie, která měla premiéru v roce 2004 a byla nominována na cenu Emmy za nejlepší cizojazyčný televizní seriál.

Romy Schneider Dcera
Romy Schneider Dcera

Roma Schneider (43), jedna z nejzářivějších hvězd hollywoodského stříbrného plátna, zemřela v mladém věku po sérii tragických událostí. Nejvíce ji proslavila role milé císařovny Sissi ve filmu Císařovna Benátská.

Po její smrti zůstala herečce její jediná dcera Sarah Biasini (43), která byla v době matčiny smrti malým dítětem. Sarah je nyní matkou tříleté holčičky a rozhodla se napsat knihu o smutku, který prožívá od smrti své matky.

By Waffle

%d bloggers like this: