Spread the love

Tomáš Holý Smrt;- Tomá Hol je český profesionální fotbalista, který v současnosti hraje jako brankář za Ipswich Town v anglické Premier League. Po své účasti v hradeckém mládežnickém systému začal Hol po krátkém působení v klubu svou profesionální kariéru v pražské Spartě. V sezónách 2010–11 a 2011–12 hrál za rezervní klub Sparty Praha Sparta Praha B. Hrál také za národní tým České republiky.

Tomáš Holý Smrt
Tomáš Holý Smrt

Podle Franke „kamarád, který objevil Tomáše, si byl jistý, že to nebude katastrofická nehoda, dokud nenakoukl dovnitř.“ “Teprve když se podíval na Tomáše, uvědomil si, že se spletl,” řekl. Kromě toho, že měl roztříštěnou nohu a pás na hrudi, byl herec v bezvědomí.

Společník začal okamžitě poskytovat první pomoc. Kolem vozidla byly rozházeny různé kusy plastu ve snaze zastavit krvácení a utěsnit otvor v pásu. V té době kolem projelo vozidlo v opačném směru. Dotyčný byl jejich společný známý, který se také pustil do lovu. Když zpozoroval Tomův stav, okamžitě ho svázal do auta a odvezl do nejbližší novoborské nemocnice. Tomá Hol zemřel v nemocnici brzy po přijetí na následky vnitřních zranění, která utrpěl. „Stejně se vyjádřil i Tomá Franke.

Od strašné a nešťastné události, která připravila o život naši bývalou největší dětskou hvězdu, uplynulo 27 let. Jeho přátelé se rozhodli diskutovat o tom, co se stalo té hrozné noci v roce 1990, kdy Tomá Hol naposledy vydechl, protože si chtěli zapamatovat, co se stalo.

Den po skončení prázdnin zemřel Tomá Hol, bývalá nejuznávanější dětská hvězda a blízký přítel. Jeho kamarádi o události od roku 1990 nic nemluvili. Teprve nyní, díky vydání knihy „Jmenuji se Tomá“, která vyjde ve čtvrtek, se odhalí řešení dosud nezodpovězených otázek. Podle známých byly za vše peníze a magnetofon, když herec řídil opilý. Těchto cílů chce dosáhnout.

Tomáš Holý Smrt
Tomáš Holý Smrt

Jeho poslední z jeho osmnácti dílů zazněl v roce 1981, poté se vrhl na střední školu a poté na právnickou fakultu, což ho nakonec přivedlo k tomu, že se postavil na nohy ve vězení. Televizní stanice by mezitím nestačily zopakovat všechny filmy, které Tomá Hol rozsvítil o sto šest, a museli bychom přestat nostalgicky vzpomínat na pohádku mládí, které se už nevrátí, ale kluk, který se objevil na obrazovce v pyžamu sebevědomější než mnozí jeho vrstevníci. stejně jako kolega oblečený v uniformách a kostýmech, které byly opravdu dobře ztvárněné.

Jednou z nejvýznamnějších zásluh na hercově posmrtné slávě je Hol, uznávaná expřítelkyně Lucie Blé, která dala otevřeně najevo své city k Tomovi. Nikdo také skutečně neví, jak se tragédie smrti Toma Hola odehrála, což je další bod ke zvážení. Začátkem března 1990, o něco více než čtyři měsíce po listopadových volbách, se lidé zajímali především o znovuobnovení demokracie de jure i de facto. Politika zcela (a správně) ovládla všechna média a ze smrti herce vzešlo jen pár poznámek.

Kromě svého působení ve Spartě Praha strávil také čas na hostování s firmami Claim, Viktoria Ikov a Fastav Zlín. Hol přešel na anglický fotbal v lednu 2016 a podepsal smlouvu s Gillinghamem. Před nástupem do Ipswich Town na bezplatný přestup v červnu 2019 hrál za Gillingham dvě a půl sezóny, celkem odehrál více než 100 zápasů.

Tomáš Holý Smrt
Tomáš Holý Smrt

By Waffle

%d bloggers like this: