Spread the love

Tomáš Verner Syn;- Na koncert přivezl krasobruslař Tomá Verner (34) s manželkou Tammy syna Toma. Miminko, které se narodilo v září, dostalo exotické rysy od své matky, bývalé thajské bruslařky, která závodila na zimních olympijských hrách.

Tomáš Verner Syn
Tomáš Verner Syn

Tomá Verner, bývalý krasobruslař, se nedávno stal rodičem. Thajská Američanka mu porodila syna, který s ním od března žije s manželkou Tammy Sutan. Díky tomu dávají od neděle dohromady úplnou rodinu. Co podle vás dali rodiče multikulturní rodiny svému novorozenému synovi?

Na mistrovství Evropy 2007 přednesl krátký program na motivy skladby Johanna Sebastiana Bacha Tokáta a fuga d moll, který mu vynesl zlatou medaili. Začínal číslem 32 a byl posledním, kdo začínal v krátkém programu. I když jeho náskok před nejpopulárnějším závodníkem – Francouzem Brianem Joubertem (mistr světa 2007) – nevydržel, skončil celkově druhý díky třetímu nejlepšímu volnému způsobu dne (po Joubertovi a Belgičanovi van der Perrenovi) a třetí – nejlepší celkový volný způsob (za Van der Perrenem).

Dosavadním nejvýznamnějším sportovním úspěchem Toma Vernera bylo získání zlaté medaile na Mistrovství Evropy v krasobruslení v Záhřebu v roce 2008, které navázalo na jeho dřívější stříbro z předchozího ročníku soutěže ve Varšavě. Získal 232,67 bodu, což stačilo na překonání Švýcara Lambiela a třetího Francouze Jouberta.

Cesta přes noc od tchána k tchýni jeho dcery si většina z nás nemůže dovolit. Pro Toma Vernera (34) a jeho rodinu však bylo nutné vydat se přes oceán i celé kontinentální Spojené státy, aby se rodiče jeho manželky Tammy setkali se svým juniorem Tomou Jr. a miminkem, které je tři měsíce staré.

Tomáš Verner Syn
Tomáš Verner Syn

Každý, kdo se pokusil cestovat s dítětem, ví, že i řízení s novorozencem může být obtížný úkol. O dlouhé cestě přes vodu ani nemluvě! Naproti tomu Tomá Verner byl nucen své dítě představit prarodičům své nevěsty. Tammy, jejíž příjmení je Sutan, je původem z Thajska, ale vyrůstala v Kalifornii a právě tam mladá rodina odcestovala oslavit vánoční období.

Tammy se pak podělila o své myšlenky na doručení a také o problémech, které nastaly. “Měla jsem problémy, protože trvalo příliš dlouho, než se stalo, co se mělo stát. Kvůli těmto okolnostem jsem nakonec byla nucena podstoupit císařský řez, protože jsem nemohla normálně rodit. Ale teď je vše v pořádku.” „Popsala Tammy Vernerová. V důsledku toho se shodla se všemi ostatními maminkami, že mít zdravé dítě eliminuje potřebu náročnějšího porodu.

Kromě toho, že se v neděli stal rodičem, byl dnes krasobruslař Tomá Verner hostem pořadu Nový Den, kde prozradil, že byl i u samotného narození svého potomka. “Nejdůležitějším aspektem porodu je přítomnost ženy. Táta tam prostě sedí a čeká a poskytuje podporu a na konci je opravdu unavený. Byl jsem po něm unavenější než po všech závodech, které jsem absolvoval.” se kdy účastnil, “pohotově přiznal Verner.

Tomáš Verner Syn
Tomáš Verner Syn

By Waffle

%d bloggers like this: