Spread the love

Tomasz Lis Choroba;- W 11. rocznicę jego tragicznej śmierci Heath Ledger, wielki australijski aktor, który zyskał sławę dzięki roli Jokera w filmie „Rycerz ciemności”, został zapamiętany za swoją pracę. Dzień wcześniej, 4 kwietnia, miałby 40 lat.

Tomasz Lis Choroba
Tomasz Lis Choroba

Niestety nigdy nie był nim entuzjastycznie nastawiony, ale wszystko, co pozostawił w branży filmowej, na długo zostanie w pamięci. Podobnie jak jego życie osobiste, które obfitowało w nieprzyjemne zdarzenia, sentymenty i trudności, Oto 14 przerażających prawd o aktorze, który nigdy nie żałował swoich czynów.

Według Ellen Borakov, rzeczniczki zespołu medycznego, śmierć nie była spowodowana nadmierną dawką któregokolwiek z leków, ale raczej „ich skumulowanym wpływem, gdy wzięto je razem”. Według niej, leki, o których mowa, to OxyContin, Valium, Xanax, Restoril i Unisom, z których wszystkie były regularnie podawane.

Jest trzy kwadrans po trzeciej po południu 22 stycznia 2008 roku, kiedy masażystka Diana Wolozin (* 1962) wchodzi do domu amerykańskiego aktora Michaela Douglasa na Manhattanie w Nowym Jorku. Tradycyjny masaż ma rozpocząć się o trzeciej, ale aktor jeszcze nie wyszedł ze swojej sypialni w momencie pisania tego tekstu.

Zauważa, że ​​Wolozin jest już trochę zdenerwowany i wydaje jej się, że Ledger (1979–2008) musiał to jeszcze raz zaostrzyć na jednej ze stron. Nikogo nie dziwi, że lubi eksperymentować z kokainą, a czasami heroiną. Z drugiej strony jego telefon dzwoni teraz bez przerwy.

W rezultacie Wolozin zbiera się na nerwy, by wejść do sypialni Heatha. Kiedy staje twarzą w twarz ze swoim bezwładnym trupem, natychmiast potwierdza w myślach swoje wcześniejsze poglądy. Następnie postanawia obudzić aktora, ustawiając dla niego stół do masażu. Pomimo częstych twierdzeń Heatha, że ​​Michelle jest jego bratnią duszą, Michelle zakończyła z nim związek.

Tomasz Lis Choroba
Tomasz Lis Choroba

Według doniesień blondynka, która była dobrze znana ze swojego młodzieżowego serialu Dawson’s World i biograficznego filmu My Week with Marilyn, nie była w stanie poradzić sobie z jego ciągłymi ekscesami i niesławną nieprzewidywalnością. Michelle nigdy nie została sama; była dwukrotnie mężatką i raz rozwiodła się, a teraz jest w związku z reżyserem teatralnym Thomasem Kailem (42 l.).

Ledger zmarł po raz drugi, spotykając się z 34-letnią Mary-Kate Olsen, jedną ze słynnych bliźniaczek z serialu komediowego Full House, która była wówczas jego dziewczyną. Później nawiązała kontakt z 51-letnim finansistą Olivierem Sarkozy, młodszym bratem byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego, którego znała wcześniej (65 lat). Jednak w zeszłym roku w szczytowym momencie epidemii koronawirusa zostali zmuszeni do rozwodu w długiej bitwie w sądzie.

Przedawkowanie, które spowodowało śmierć Ledgera, które zostało odkryte w jego nowojorskiej rezydencji 22 stycznia, było już powiązane z aktorem. W pokoju, w którym znaleziono go martwego, przy łóżku znajdowała się butelka tabletek. W mieszkaniu, zgodnie z wynikami śledztwa policyjnego, nie było w posiadaniu nielegalnych narkotyków.

Rodzina aktora najwyraźniej wykluczyła również perspektywę jego zaangażowania. Z powodu nadmiernego obciążenia pracą Heath Ledger, który ma 28 lat, twierdził wcześniej, że ma problemy ze snem. W rezultacie brał leki, co według doniesień zajęło mu zaledwie godzinę.

Tomasz Lis Choroba
Tomasz Lis Choroba

By Waffle

%d bloggers like this: